راهنمای خرید کفش

یکی از اولین کار هایی است که باید قبل از خرید بهترین کفش در سال 2021 انجام دهیدراهنمای خرید کفش
چیدن کفش مناسب می تواند دشوار باشد. ابتدا باید یک جفت پیدا کنید که هنگام خرید راحت متناسب باشد. سپس ، وقتی لباس می پوشید ، باید کفش هایی را پیدا کنید که برای هر کجا که می خواهید مناسب ترین کفش ها باشد و هنوز هم باید با لباس شما زیبا به نظر برسند. خوشبختانه ، چند نکته وجود دارد که می تواند انتخاب کفش مناسب را بدون توجه به جایی که می خواهید آسان کند
در پایان روز به خرید کفش بروید. در طی یک روز عادی ، هنگام راه رفتن پاهای شما منبسط می شوند. برای اطمینان از یافتن یک جفت کفش مناسب در هر ساعتی از روز ، بهتر است وقتی بزرگترین پا را دارید آن را امتحان کنید. برای مثال سعی کنید بعد از کار یا تحصیل ، یا آخر هفته ها ، درست قبل از شام در فروشگاه کفش توقف کنید.

اگر قصد دارید زودتر از روز به خرید کفش بروید ، راهنمای خرید کفش سعی کنید قبل از رفتن سریع روی تردمیل یا نوع دیگری از تمرینات کاردیو برنامه ریزی کنید. این می تواند همان اثر پیاده روی در تمام روز را روی پاهای شما داشته باشد.
هنگام رفتن به خرید جوراب به همراه داشته باشید. هنگامی که کفش را امتحان می کنید ، جوراب کمک می کند تا کفش با راحتی بیشتری به روی پاها بلغزد و از پا در برابر باکتری هایی که ممکن است در کفش باقی مانده باشد محافظت می کند ، اگر شخص دیگری آن را آزمایش کند. اگر می توانید سعی کنید همان نوع جوراب هایی را که معمولاً با کفش می پوشید به همراه داشته باشید تا مطمئن شوید به درستی متناسب هستند.

به عنوان مثال ، اگر کفش های ورزشی یا چکمه های کوهنوردی را امتحان می کنید ، ممکن است جوراب های غلیظ خدمه به همراه داشته باشید.
اگر کفش های لباس را امتحان می کنید ، ممکن است جوراب یا جوراب نازک به همراه داشته باشید.
از فروشنده بخواهید طول و عرض پاهای شما را اندازه بگیرد. هر بار که کفش می خرید ، باید پاها را اندازه بگیرید. این به این دلیل است که با گذشت زمان ، اندازه پاهای شما می تواند تغییر کند. عواملی مانند افزایش وزن و بارداری می تواند باعث پاهای شما شود و منجر به نیاز به اندازه کفش بیشتری شود. غالباً ، این تغییرات دائمی هستند.
در فروشگاه راه بروید تا وقتی کفش را امتحان می کنید ، تناسب را آزمایش کنید. روی نیمکت بنشینید و انگشتان پا را به اطراف تکان دهید تا مطمئن شوید کفش خیلی کوچک نیست ، اما در اینجا متوقف نشوید. از یک انتهای فروشگاه به سر دیگر راه بروید ، توجه کنید که آیا هنگام راه رفتن کفش از روی پاشنه شما بلغزد یا احساس سفت شدن روی انگشتان پا یا گلوله های پا کنید. کفش ها همچنین باید از قوس پای شما پشتیبانی کنند.
کفش های گشاد که از ابتدا راحت متناسب شما هستند. نگران شماره کفش نباشید. اگر خیلی کوچک به نظر می رسد ، سایز بزرگتر را امتحان کنید ، حتی اگر بزرگتر از آنچه معمولاً می پوشید ، باشد. همچنین ، فقط تصور نکنید که می توانید کفش را بشکنید. اگرچه بسیاری از کفش ها هنگام پوشیدن راحت تر می شوند ، اما همیشه اینطور نیست. کفش ها به محض امتحان کردن باید پای شما را بالشتک کنند و سپس از آنجا راحت تر شوند.

پاها در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارد و اگر کفشی برای پا طراحی شده باشد که شکلی متفاوت از کف شما داشته باشد ، احتمالاً هرگز به راحتی برای شما مناسب نخواهد بود.
قبل از خرید کفش ، ساخت آن را بررسی کنید. موادی که کفش از آن ساخته شده است را بررسی کنید ، از جمله قسمت بالای کفش ، که به آن قسمت بالا گفته می شود ، همراه با زیره ، کفی ، زبان و هر نوع سوراخ یا بند. توجه کنید که آیا درزها احساس امنیت می کنند و آیا همه مواد دوام دارند.

اگر کفش ضعیف به نظر برسد ، دوام زیادی ندارد و اگر شروع به باز شدن کفش کند ، می تواند نحوه قرارگیری کفش را تغییر دهد.
اگر پا روی هر نکته تیز بگذارید اطمینان حاصل کنید که زیره از شما محافظت می کند. هدف اصلی کفش شما محافظت از پا است. اگر کفشی با کف نازک و ضخیم پوشیده اید و بر روی چیزی تیز مانند تار یا میخ پا می گذارید ، می توانید به شدت آسیب ببینید. اطمینان حاصل کنید که کف کف به اندازه کافی ضخیم و محکم است تا از نفوذ هر چیزی به پای شما جلوگیری کند.
اگر کف کفش به جای چسب زدن به قسمت بالا دوخته شده باشد ، این نشانه کیفیت بسیار بالا بودن کفش است.
سایت یا جایی که احتمالاً حاوی اجسام تیز زیادی است ، کفشی با کف سخت انتخاب کنید.

در شرایط بد آب و هوایی یا شرایط نرم ، از کفش های ضد لغزش استفاده کنید. اگر قرار است در زیر باران یا یخ قدم بزنید ، یا اگر در منطقه ای کار می کنید که ممکن است زمین مرطوب ، یخ زده یا روغنی باشد ، بهتر است از کفش های ضد لغزش استفاده کنید تا از آسیب دیدن آن جلوگیری کند. این کفش ها با زیره هایی با بافت ساخته می شوند تا به شما در هنگام کشیدن در سطح صاف ، کمک کنند.
برخی از کارفرمایان کارمندان خود را ملزم به پوشیدن این کفش ها می کنند.
کفش های مقاوم در برابر لغزش را می توان به طور معمول در خرده فروشان کفش های بزرگ و فروشگاه های کفش که در کفش های کار تخصص دارند ، خریداری کرد.
اگر در زمین های ناهموار قدم می زنید ، چکمه های محکم را انتخاب کنید. اگر به جایی در فضای باز می روید که ممکن است سطح زمین ناهموار باشد ، یک جفت چکمه را انتخاب کنید که از مچ پا پشتیبانی خوبی داشته باشد ، اطراف پاشنه پا کاملاً مناسب باشد و فضای کافی در انگشت شست برای خم شدن انگشتان پا داشته باشید. همچنین ، بررسی کنید که زبان پد شده استهنگامی که از تپه ها بالا یا پایین می روید ، باید بالای پای خود را بالشتک کنید. [10]
این کفش ها اگر در یک مسیر پیاده روی ، سنگ نوردی یا قدم زدن در میان جنگل بروید ، مفید هستند.
تصویری با عنوان Pick the Right Shoes مرحله 10
3
اگر در حال خرید کفش ورزشی هستید ، کفش را با این ورزش مطابقت دهید. اگر هفته ای 2-3 بار یا بیشتر در یک فعالیت ورزشی شرکت می کنید ، باید کفش های ورزشی خریداری کنید که برای آن ورزش طراحی شده باشد. تفاوت بین کفش های ورزشی ممکن است شامل بالشتک زدن در نقاط مختلف فشار و تنظیماتی در محل خم شدن کفش باشد. اگر مطمئن نیستید به چه نوع کفشی نیاز دارید ، به یک فروشگاه ورزشی مراجعه کنید و از یک فروشنده س salesال کنید یا با شخصی که مربی تیم شما است صحبت کنید.
به عنوان مثال ، کفشهای مخصوص فوتبال معمولاً دارای چوبهای چوبی است که در زمین گود می کنند ، در حالی که کفشهای بسکتبال سبک و انعطاف پذیر ساخته می شوند ، در حالی که هنوز از مچ پا پشتیبانی می کنند.
تصویری با عنوان Pick the Right Shoes مرحله 11
4
برای کار و نامزدی های خوب کفش های لباس بپوشید. اگر در یک محیط حرفه ای مانند یک دفتر کار می کنید ، یا می خواهید یک شام خوب یا یک مراسم زیبا بیرون بروید ، اگر کفش لباس بپوشید ، جلوه بیشتری خواهید داشت. اینها اغلب سیاه یا قهوه ای هستند و از چرم یا ماده ای شبیه چرم ساخته می شوند ، گرچه همیشه اینگونه نیست. [12]
به عنوان مثال ، اگر سبک شما زنانه تر است ، ممکن است برای کار ، پمپ ، بوت مچ پا یا تخت لباس مجلسی به همراه لباس غلاف و بلیز یا لباس شلوار زیبا بپوشید.
اگر سبک مردانه بیشتری دارید ، ممکن است کفش های آکسفورد ، لوفر یا نوک تیز را بپوشید.
تصویری با عنوان Pick the Right Shoes مرحله 12
5
برای انجام کارهای گاه به گاه کفش ورزشی یا صندل ذخیره کنید. اگرچه آنها مناسب مجالس کمد لباس نیستند ، اما اگر قرار است کارهایتان را انجام دهید یا با دوستانتان گشت بزنید ، هیچ چیز راحت تری از یک جفت کفش ورزشی مورد علاقه یا یک صندل راحتی نیست. حتی بهتر ، اگر می خواهید معمولی زیبا نباشید ، می توانید این لباس ها را کمی بپوشانید ، مثل اینکه قرار است در یک روز قرار بگیرید. [13]
به عنوان مثال ، کفش های کتانی سفید پایین با شلوار جین و تی شرت از بین رفته به همان زیبایی که با یک سارافون یا یقه دار و شلوارک زیبا به نظر می رسند ، زیبا هستند.

نکته: مهم نیست که سبک شما باشد ، اگر می خواهید صندل هایی با پا باز بپوشید ، ایده خوبی است که به خود یک پدیکور بدهید!
اگر می دانید خارج از منزل هستید از پوشیدن کفش های پاشنه بلند خودداری کنید. در حالی که کفش های پاشنه بلند می توانند شما را جمع و جور و پر زرق و برق نشان دهند ، اما برای هر مناسبتی مناسب نیستند. در فضای باز ، ممکن است پاشنه های شما در خاک نرم فرو بروند ، یا ممکن است باعث زمین خوردن شما در زمین ناهموار شود. این امر خصوصاً در مورد پاشنه های سبک استیلتو که به نقطه واضح تری می رسند ، صدق می کند.
یک پاشنه تخت و پهن که 1 اینچ (2.5 سانتی متر) یا کمتر باشد احتمالاً خوب است ، اگرچه اگر مجبور باشید زیاد راه بروید ممکن است راحت نباشد.
تصویری با عنوان Pick the Right Shoes مرحله 14
کفش های خود را با لباس خود هماهنگ کنید. مسلماً ، وقتی سبک مناسب کفش را برای هرجایی که می خواهید تعیین کردید ، باید مطمئن شوید که با آنچه می خواهید بپوشید کار می کند. سعی کنید کفش هایی را به رنگ و سبکی انتخاب کنید که مکمل لباس شما باشد. آنها نباید با لباس شما رقابت کنند ، اما شما هم نمی خواهید همه آن با هم ترکیب شود. [14]
به عنوان مثال ، اگر یک جفت کفش دارید که دارای چندین رنگ روشن و پررنگ است ، ممکن است بخواهید بقیه لباس خود را یک رنگ ثابت نگه دارید. همچنین ، اگر کفش های شما دارای پولک یا برق است ، از پوشیدن پیراهن یا شلوار براق خودداری می کنید.
از طرف دیگر ، اگر پیراهن مشکی ، شلوار مشکی و کفش مشکی بپوشید ، چیزی در مورد لباس شما برجسته نخواهد بود.
فصل لباس خود را با کفش های خود نیز مطابقت دهید. به عنوان مثال اگر لباس شما سبک و تابستانی است ، ممکن است کفش های سبک و باز بپوشید. اگر در هوای سرد لباس دنج و گرم می پوشید ، چکمه های سنگین تر یا کفش های پا بسته را انتخاب کنید.

https://is.gd/SAUNC0
http://bit.do/fMrag

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *